close window

עורך דין לשון הרע בחיפה

אירועי "לשון הרע" והליכים משפטיים שמתנהלים בקשר איתם, עלולים להיות קשים מבחינה רגשית וכלכלית בעבור המעורבים. כאשר המוניטין שלך – וכל מה שבנית בשתי ידיים – נמצא בסכנה, חיוני לפנות לייעוץ משפטי ממומחה בדיני לשון הרע. נבחן בקצרה את החשיבות של התייעצות עם עורך דין לשון הרע בחיפה, תוך הדגשת היתרונות של עבודה עם עורך דין שמבין את הנוף המשפטי המקומי.
אם ניהול הליך לשון הרע והוצאת דיבה באזור חיפה והסביבה נמצא בפתח, פנייה למשרד עורכי דין בן קרפל ושות' יכולה להיות החלטה שתשמור על המוניטין שלך, ויכולה לעשות את ההבדל בין הפסד צורם לניצחון מוחץ. עם הידע הרב שצברנו בדיני לשון הרע, והניסיון המשמעותי בטיפול בתיקים מסוג זה בתוך הנוף המשפטי המקומי, צוות עורכי הדין המנוסים שלנו מצויד היטב להדריך אותך וללוות אותך. המחויבות שלנו להגן על שמך הטוב, יחד עם הבנת הדינמיקה המקומית ורגישויות תרבותיות, מבטיחות אסטרטגיה משפטית מותאמת. המסירות של המשרד בראשות עורכי הדין קרפל, למתן מענה מהיר ויעיל, מבטיחה סיוע ברגעים קריטיים. 


החשיבות בהתייעצות עם עורך דין לשון הרע מקומי


חוק איסור לשון הרע, התשכ"ה-1965 מגדיר "לשון הרע" כהפצת מידע שעלול לפגוע בשמו הטוב של אדם. היא יכולה להיגרם במגוון דרכים, כגון פרסום אמירות כוזבות, פוגעות או מבזות. לשון הרע ניתן להפיץ גם ברשתות החברתיות, שם ישנה נטייה להתבטא בחופשיות (וללא רסן), כאילו הדין אינו חל שם. אך הדין חל במרחב הווירטואלי, ללא צל של ספק. כך למשל במקרים של פרסום דברים מכפישים בפייסבוק. להרחבה בנושא קראו על - לשון הרע בפייסבוק.


אם לדעתך פורסמה בגנותך אמירה שיכולה להיחשב כ"לשון הרע", חשוב להתייעץ עם עורך דין. עורך דין לשון הרע בחיפה, מקצועי ומנוסה, יכול לבחון את המקרה הספציפי שלך, ולסייע לך לבחור בחכמה את הצעד הבא. 


להרחבה בנושא עילת תביעה לפי חוק איסור לשון הרע קראו על - חוק איסור לשון הרע.


להלן מספר סיבות לחשיבות בהתייעצות עם עורך דין לשון הרע מקומי


היכרות עם בתי המשפט המקומיים: כידוע, ואולי למרבה הצער, בתי משפט שונים פוסקים בסכסוכים דומים באופן שונה. אין וודאות במשפט הישראלי, ולמרבה הצער, גם אין אחידות של ממש. לכן, עורך דין שמכיר את בתי המשפט המקומיים ובקיא בגישות השופטים השונים, יכול להציג לך מפה מדויקת יותר של סיכונים וסיכויים; בכוחו להעריך את מצבך המשפטי בצורה ריאלית ומדויקת יותר. 


התרבות המקומית ויחסי-הכוחות החברתיים: הדינאמיקה המקומית בקהילות ספציפיות יכולה להיות נדבך מרכזי בתיקי לשון הרע. עורך דין לשון הרע בחיפה, צריך להכיר את הדינאמיקה המקומית, ובתוך-כך לעזור לך לשרטט אסטרטגיה מתאימה.
תגובה מהירה ונגישות: כאשר עוסקים בנושאי לשון הרע, העיתוי לעתים קרובות קריטי. עורך דין לשון הרע בחיפה יוכל להעניק לך סיוע מיידי ומענה מהיר לשאלות או חששות. 


ניהול מוניטין מקומי: מעבר לעניינים משפטיים, עורך הדין יכול להדריך אותך באסטרטגיות יעילות לניהול המוניטין בקהילה המקומית; לסייע בהתמודדות עם אתגרי יחסי ציבור ותקשורת, כדי למזער את ההשפעה של לשון הרע על מעמדך האישי או המקצועי.


איך למצוא ולבחור עורך דין לשון הרע בחיפה?


לדעתנו חשוב לבחור עורך דין בעל ניסיון וידע בתחום, ובעל הצלחות בזירה המקומית. המלצות  מחברים, בני משפחה או מכרים, הן תמיד דבר חיובי; וכך גם בחינה אובייקטיבית (באינטרנט) של תוצאות, המלצות או חוג לקוחותיו של עורך הדין.


הנה כמה טיפים לבחירת עורך דין לשון הרע מקומי:

לבחור עורך דין בעל ניסיון רב בתחום לשון הרע, שזה תחום עיסוקו המרכזי, ובעברו הישגים מוכחים;
לבחור עורך דין שפועל באזור חיפה כבר מזה זמן רב;
לא לוותר על הכימיה, ולבחור עורך דין שמעניק תחושה טובה וביטחון.


עורך הדין שמייצג אתכם, אמור להכיר היטב, מלבד המטריה המשפטית, את בתי-המשפט הרלוונטיים, על כל המשתמע מכך. לכן אם הסכסוך הרלוונטי קשור בחיפה ועתיד להתנהל בבית-המשפט בחיפה, נכון לפנות לעורך דין לשון הרע בחיפה. 


משרד עורכי-דין בן קרפל ושות', ערך בשנת 2018 מחקר אמפירי מקיף שסקר את כל פסקי-הדין (הפומביים) שנתנו בכלל ערכאות השפיטה בישראל בקשר עם תביעות לשון הרע. המחקר מצא כי חיפה היא עיר הדיבה; העיר בה נפסקים, בממוצע, הפיצויים הגבוהים ביותר. חשוב כאמור, לפנות לעורך דין לשון הרע, כדי למצות את הזכויות הנתונות לך. להרחבה בנושא קראו על - פיצויים בתביעות דיבה - מחירון לשון הרע.
עורך דין לשון הרע בחיפה
אודות הכותבים
בן ואדם קרפל
בן ואדם קרפל

עורך-דין בן קרפל מייסד המשרד ונמנה על עורכי-הדין הבולטים והמוצלחים בדיני לשון הרע והגנת הפרטיות. מעל לכל בן הוא ליטיגטור שחי באולמות בתי-המשפט ונושם את הייצוג המשפטי בשדה האזרחי;

הישגיו המרשימים בניהול מאות משברים ותיקי לשון הרע בפני כלל הערכאות המשפטיות  - הולכים פניו. עורך הדין אדם קרפל, שותף במשרד ומעורכי הדין הבולטים בדיני לשון הרע והגנת הפרטיות בישראל. אדם מייצג בכל הערכאות, מנהל משאים-וומתנים, מלווה את לקוחות המשרד ומצוי בקשרים ייחודיים עם משפיעני רשת ואנשי מפתח בשוק התקשורת המודרני

מאמרים אחרונים
כל הזכויות שמורות ©
צור קשר
שלח