close window

המנהלים

עורך-הדין בן קרפל ייסד את המשרד, ובמרוצת השנים חבר אליו אחיו ושותפו עורך-הדין אדם קרפל. כיום השניים מנהלים את המשרד. הדינאמיקה הייחודית בין השניים מאפשרת להעניק ללקוחות המשרד שירותים משפטיים וליווי אסטרטגי ברמה הגבוהה ביותר. הליווי המשפטי והאסטרטגי בידי עורכי-הדין בן קרפל ואדם קרפל כולל את "תפירת" החליפה הספציפית הדרושה לכל מקרה; תכנון טקטי מדוקדק, הפעלת בעלי-מקצוע תומכים וחתירה בלתי-מתפשרת לתוצאה (גם אם היא נדמית כבלתי-אפשרית).  
עורך-הדין בן קרפל


חבר לשכת עורכי הדין בישראל, מייסד המשרד ונמנה על עורכי הדין הבולטים והמוצלחים בדיני לשון הרע והגנת הפרטיות במדינת ישראל. בן הוא יו"ר ועדת לשון הרע של מחוז חיפה של לשכת עורכי הדין. מעל לכל, בן הוא ליטיגטור שחי באולמות בתי המשפט ונושם את הייצוג המשפטי בשדה האזרחי. הישגיו המרשימים בניהול תביעות דיבה, כתוצאה מייצוג מקצועי ואיכותי בפני הערכאות השונות, הולכים לפניו. 


עו"ד בן קרפל נחשב למי שצמח כ"מטאור" בתחומו; הן בזיקה למהירות בה החל לייצג בתיקים עם פרופיל תקשורתי וציבורי גבוה, והן בזיקה להישגים המרשימים שהביאו את המשרד להימנות על קבוצת משרדי עורכי הדין המובילים והמוצלחים במדינת ישראל בתחום וזאת לפי הדירוגים היוקרתיים של חברות הדירוג DUNS 100 ו – BDI code. מעבר לכישורי הליטיגציה הבולטים, וליכולות משפטיות מכוונות ומוכחות, בן ידוע ביכולות יוצאות דופן בניהול משברים (לרבות משברים תקשורתיים מורכבים) ובכישורי משא ומתן.


במהלך עיסוקיו הקודמים כשכיר וכשותף, בן נחשף וטיפול במגוון רחב של סוגיות משפטיות סבוכות ובתוך כך ייצג תאגידים, לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים. בעברו הרחוק, עו"ד קרפל התנדב בשיל והעניק ייעוץ משפטי פרו בונו ואף לימד נבחנים במסגרת הכנה בחברת המתמחה לבחינות לשכת עורכי הדין.  
 עורך-הדין אדם יעקב פרנץ קרפל - שותף


עורך הדין אדם קרפל, חבר לשכת עורכי הדין בישראל, שותף במשרד עורכי הדין בן קרפל ושות' ומעורכי הדין הבולטים בדיני לשון הרע והגנת הפרטיות. מעבר ליכולות הליטיגציה המוכחות ולשותפות בניהול משברים, אדם ידוע ביכולות אקדמיות, ניתוח-משפטי וכושר כתיבה יוצאות דופן. אלו מאפשרות לו לייצג נאמנה את לקוחות המשרד במסגרת סכסוכים מורכבים המערבים ריבוי צדדים ושאלות משפטיות מורכבות.

בנוסף, יחד עם שותפו ומייסד המשרד בן, אדם עוסק בשנים האחרונות בליווי בעלי עסקים ומובילי דעת קהל ברשתות החברתיות, במובנים משפטיים ואסטרטגיים כאחד. ההיכרות עם עולם המשפט במרחב האינטרנטי, יחד עם הניסיון הרב בבתי המשפט, היכרות עם העולם העסקי, והמעטפת של משרד עורכי הדין בן קרפל ושות', מאפשרים להעניק ללקוחות העסקיים של המשרד מענה ייחודי המשלב ייעוץ משפטי, הבנה עסקית וניהול סיכונים.  

אדם בוגר תואר ראשון ושני במשפטים בהצטיינות. תוך כדי לימודיו שימש כחבר מערכת בכיר בכתב העת הידוע "דין ודברים" באוניברסיטת חיפה, והתנדב בקליניקה מטעם הסנגוריה ציבורית.
עורך-הדין ישראל שמואלי


חבר לשכת עורכי הדין בישראל, בוגר אוניברסיטת אסקס האנגלית ובעל וותק של למעלה מ – 20 שנים. עו"ד שמואלי הוא נוטריון ומוסמך לערוך ייפוי כוח מתמשך מטעם משרד המשפטים. בין תפקידו השונים עו"ד שמואלי שימש כפרקליט בפרקליטות האזרחית מחוז חיפה.


עו"ד שמואלי בעל התמקצעות ייחודית בתחום הצוואות ועריכת ייפוי כוח מתמשכים ובמקביל גם עוסק בתחום המקרקעין על רבדיו השונים והמורכבים עם דגש על התחדשות עירונית, ייצוג דיירים בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38. 


עורכת-הדין ענת מץ

חברת לשכת עורכי-הדין בישראל, ובוגרת תואר (בהצטיינות) ותואר שני מאוניברסיטת חיפה עם התמחות בתורת השפיטה וניהול ההליך הפלילי. במהלך לימודיה האקדמיים, התנדבה בקליניקה לייצוג חשודים ונאשמים בהליכים פליליים, מטעם הסנגוריה הציבורית.

קודם להצטרפותה למשרד עורכי הדין בן קרפל ושות', התמחתה ובהמשך פעלה כעורכת דין במשרדי עורכי דין מובילים ומדורגים בתחום המסחרי. כיום עוסקת ענת בניהול הליכים משפטיים מורכבים בדיני לשון הרע, הגנת הפרטיות וסכסוכים אזרחיים מורכבים מן הבחינה העובדתית והמשפטית גם יחד.

ענת בעלת ידע רחב במיוחד בתחומי משפט רבים, הן בתחומי הליבה של המשרד, והן בתחומים משיקים שחשובים בעבור פתרון סוגיות סבוכות, ומתן מענה לשאלות משפטיות חדשניות ומורכבות. ענת היא חלק בלתי נפרד מצוות המשרד מזה שנים, ומייצגת בהצלחה מרובה את לקוחות המשרד העסקיים והפרטיים כאחד. 

כל הזכויות שמורות ©
צור קשר
שלח