close window

לקוחות ממליצים

א.ל - 28.4.19

אני רוצה להודות לעו"ד בן קרפל מעומק ליבי על הטיפול המסור והמקצועי בתביעה שלי לשון הרע. עברנו בייחד דרך ארוכה, קשה שלפעמים נראתה גם מייגעת . תודה שנלחמת עבורי ועשית את כל מה שניתן בתהליך הכואב המשפטי הזה. תודה על ההשקעה, האמונה ובעיקר על הידע והנסיון המקצועי. תמשיך בדרכך, אין לי ספק שכל מי שתייצג, יזכה שבחר בך.

בברכה א.לש.ב - 11.7.18

בן יצג אותי בערעור על פסק דין, מטלה מורכבת הדורשת מקצועיות ומיקוד. בן הצליח לבטל את פסק הדין. ללא כל ספק מקצוען השולט גם בחומר בתיק גם בחוק וגם בדרך היעילה להביא את הטיעונים. שמח מאוד שבחרתי בו לייצג אותי וממליץ מאוד.ל.נ - 24.3.18

חייבת לשבח את עו"ד בן קרפל. 

ללא ספק מדובר באדם מאד רציני, יסודי ומקצועי! 

קיבלנו מבן שירות אדיב, סבלני ומהיר. 

וכמובן שבסוף גם זכינו והצדק יצא לאור. 

הכל בזכותו. 

אז תודה לך עו"ד בן קרפל היקר. 

ממליצים בחוםס.ב - 21.3.18

עו"ד בן קרפל לקח על עצמו ניהול תביעת לשון הרע מול 2 נתבעים, באמצע התהליך, במקום עו"ד אחר, ותוך הפגנת בקיאות גבוהה, קשיחות מצד אחד אך מציאותיות, גמישות וכנות מצד שני, הביא לסיום הרצוי מול שני הצדדים במהירות.

כעת, גם לאחר קבלת פסקי הדין, בן מסייע בהליכים היקפיים קשורים לצורך מימושם.

ממליץ בחום.ש.צ - 24.12.2017

Ben performed a professional work and was dedicated to my sensitive case. He reassured and supported me throughout the hearing. The whole process was well explained and the best outcome was accomplished! I am glad to have chosen Ben to be my lawyer and I highly recommend him! He is a fast thinker and has a sharp mind which brings fantastic results

!Thank you Ben
נ.רבייב - 26.10.2017 
אתחיל מהעובדה שמדובר מבנאדם משכמו ומעלה!!!
בן אתה אדם מדהים מלא הכלה הקשבה והבנה כאחד אמפתי להדהים ובעל מקצוע מיומן ומוצלח להפליא!!!
החדות שלך בשילוב עם הפילפול והחוזק והבקיאות בענייני לשון הרע מדהימים אותי.
עזרת לי מאוד להוציא אמת לאור בפעם ראשונה ואחרונה!!!
עלה והצלח!!!


ר.א - 26.6.2017 
בן היקר ייצג אותי בהגנה, בתביעת דיבה מורכבת מאוד, שהנושא העיקרי בה לא עלה כמעט בכלל במערכת המשפט בישראל.
מעטים הם עורכיי הדין בישראל, שהיה להם לא רק האומץ לקחת תיק ייחודי ומורכב שכזה, אלא גם המסוגלות להתמודד מקצועית בצורה מבריקה של למידת כלל הסוגיות, ורמת שליחות של ממש ביחס לדבר.
האינטואיציה שלי בחרה בך מיידית, ולאורך כל הדרך נתקלתי במקצועיות עילאית, חדה ויסודית, וטקטיקה משפטית מבריקה.
היום הסתיים ההליך המשפטי,לשביעות רצוני .אני מודה לך מעומק ליבי על האדם שבך, שלא הפסיק לרגע להאמין בי ובאמת, על אומץ הלב ועל המסירות הגדולה שלך ללקוחותיך.
אשמח להמליץ עליך לכל אדם שיזדקק לכך בלב שלם, מתוך ידיעה שהוא מקבל את הטוב ביותר.


ל.מילברט - 21.6.2017 
אחרי ניסיון מר עם עורכי דין אחרים... וממש רגע לפני שחשבנו להרים ידיים ולהתייאש, החלטנו לפנות לבן וזאת היתה ההחלטה הטובה ביותר שקיבלנו! בן הבטיח שנקבל חוויה מתקנת ואכן עמד במילתו ב100%!! 
אז לסיכום, אם אתם מחפשים עו"ד מקצוען וחריף, בן בהחלט הכתובת!!


א.זמיר - 24.4.2017 
במילה אחת: תותח! ובקצת יותר: אין על עו"ד בן קרפל וכל צוות משרדו בייצוג, ליווי וגיבוי משפטי, במיוחד בתיקים כבדים שבהם נחוץ שהצדק והאמת יצאו לאור. תודה אישית בן ממני ומכל הצוות של מאבק הקופים בישראל, על ייצוג מעולה ומקצועי, על ההקשבה ועל הסבלנות בשם כולנו ובשמם של הקופים הכלואים בחוות מזור!.


ש.מ - 19.2.2017 
ראשית אני חייב לציין שמעצם היותו של בן מומחה לנושא לשון הרע, כדאי לי מאוד להיזהר בלשוני, בבואי לכתוב משוב על התנסותי עם שרות. כעת ברצינות, הגעתי לבן דרך דוקטור גוגל, מבלי שהיתה לי היכרות מוקדמת איתו, ולמרות שבין מיטב חבריי נמנים כמה מעורכי הדין המשובחים בישראל. זכיתי באופן מיידי לטיפול מקצועי ומהיר, במחיר הוגן, וכתוצאה מאותו הטיפול, באה הבעיה אשר בגינה הגעתי לבן על פיתרונה על הצד הטוב ביותר תוך ימים ספורים. אני בהחלט אשמח להיעזר בשרותיו גם בעתיד, ובשמחה אמליץ עליו לכל מכריי....


אופיר וטלי – 22.1.2017
בן המבריק, תודה על המחויבות והמסירות שנתת במהלך השנתיים האחרונות. לא היה פשוט לגרום לצדק לצאת אל האור, השקעתך והשואו שנתת שלווה בבקיאות, חדות ומקצועיות היו לנתח מרכזי בניצחון התיק. תודה שהאמנת בנו ובתיק הזה. מוקירים ומודים, אופיר וטלי


ע.שי – 16.1.2017
ממליץ בחום רב. עו"ד בן קרפל הוא ה-מומחה בארץ בתחום המשפט לדיני אינטרנט ולשון הרע והיחיד שמבין איך דברים מתנהלים ומה נכון לעשות. ממליץ בחום.


ס.ה  – 28.5.2017 
היגעתי לבן לאחר ניסיון כושל לעבוד עם עורך דין שהציג עצמו מומחה ללשון הרע, ותהגלה בעיקר כבדיחה... היגעתי לבן ומיד הבנתי שיש לי עסק עם מקצוען אמיתי, וכך היה גם בהמשך.
תודה בן


ח.א.כ – 30.8.2016 
שלום לכולם
אני גננת ומנהלת גן פרטי כ- 20 שנה. נאלצתי לפנות לשרותיו של עורך הדין קרפל עקב פוסט שיקרי ומכפיש שפורסם בקבוצה של אימהות. היות ולדברים לא היה בסיס וקשר למציאות פניתי לבן ובקשתי את עזרתו.
אני חייבת לציין את המקצועיות והאדיבות, הטיפול הענייני והמהיר!
אני רוצה להודות לך מקרב לב על הטיפול בענייני שלשמחתי בזכות פעולותיך, הסתיים בצורה הטובה ביותר עבורי. ישר כוח!!!
ממליצה בחום לכל מי שנגרם לו עוול לפנות לעורך דין בן קרפל ובודאי שאני אמליץ לאחרים.
תודה 


מר. ח  - 14.7.2016 
יום בהיר, תוך כדי מלחמה חוקית ולגיטימית מול חברה חזקה ועמידה, קיבלנו תביעת לשון הרע בסכום של מעל חצי מליון ש"ח.
היינו מלכתחילה כבר חלשים ומותשים ממלחמות צודקות, מה שהיה ידוע לתובעים. לתובעים הייתה מטרה פשוטה להתיש אותנו ממספר חזיתות ולהביא אותנו מגסיסה למוות ודאי. הרגשנו כדוד הקטן, מול סוללה של גולייתיים.
בדרך לא דרך הגענו אליך "עו"ד בן קרפל". מאותו רגע בו ישבנו אצלך במשרד כל הלחץ והדאגות ירדו מכתפינו, ידענו שאנו בידיים חזקות ויציבות, ראינו מולנו אדם חריף, כשרוני, וחרוץ, שמכיר את העבודה ככף ידו, אדם שאומר מעט ועושה הרבה.
היום כשאנחנו אחרי הכל, וקיבלנו תוצאה הרבה מעבר למה שהתחייבת, המשכת להלחם כמו נמר, גם אחרי שקיבלת תוצאות שללא ספק היו מספקות עו"ד אחר. לא נרגעת עד שהבאת הצלחה של 200%.
לא נשאר לנו רק להודות על כך שאלוקים שלח לנו אותך.
תודה אלוקים. תודה בן קרפל על כך שאתה עו"ד מס'1 ותודה על כך שלפני הכל היית "אדם" במלוא מובן המילה.


עו"ד ר.כ – 26.6.2017 
עו"ד בן קרפל, אחד מעורכי הדין המוערכים והמוכשרים שאני מכירה, עובד בחריצות, נלחם עבור לקוחותיו, לא מוותר על הצלחת התיק וגם מאוד מרגיע את מקבלי השירות על ידו. בנצ'וק היה לי העונג להכיר עו"ד מוכשר כמותך. דבריי הם מקצת ממה שיש לספר עליך.
עלה והצלח , 
אתה גאוה אמיתית ללשכת עורכי הדין!


א.צ - 21.3.2016
ברצוני להודות ולהגיד תודה לעו"ד בן קרפל ולעורכת הדין בתאל אליאס זדה שליוו אותי ותמכו בי לאורך כל הדרך בתביעה שהגשתי. תמכו, ערכו והכינו אותי למשפט בצורה מקצועית, רצינית ועם הרבה שיתוף פעולה הובילו אותי לזכייה במשפט ובפסק דין לטובתי .
ממליץ בחום על שירותי המשרד ועל בן ובתאל במיוחד שנתנו הרגשה של ביטחון גם במהלך הדיון עצמו!!!
תודה רבה!!


הרב. א.ז - 29.12.2015 
"אמת דיברתי" הוא סוג של טיעון. בפרט בענייני לשון הרע, דיבה ורכילות. 
בשורות אלה אוכל להעיד כי "אמת כתבתי". כל מילה הכתובה כאן נחתמת בחותם האמת והצדק.
בהיותי ראש התנועה להגינות משפטית, כתבתי לא אחת על מעשי עוולה וחשפתי שחיתויות רבות גם במגזר ממנו אני בא ואליו אני משתייך - המגזר החרדי. פוסטים רבים שלי זוכים לתפוצה גדולה מאד ומגיעים למאות אלפי אנשים. כך קבלתי יום בהיר אחד תביעת ענק על למעלה ממליון שקלים.

לאחר בדיקות רבות שערכתי, הגעתי למשרדו של עורך הדין בן קרפל. הוא הקדיש לי את כל הזמן שבעולם. בסבלנות, במאור פנים, במקצועיות, בהבנת נפש האדם, ביושר ובהגינות רבה. בקשתי שהות לחשוב על הדרך אותה הוא הציע. היו לנו חילוקי דעות בתחילה, אך לאחר שנוכחתי לדעת כי מדובר בעורך דין הבקיא בכל סעיפי החוק לפרטי פרטיהם, כולל כל הפסיקות שניתנו בעניין, צעדתי איתו בבטחה אל אולם המשפט. הוא הופיע בצורה בטוחה, עניינית, מרשימה ורהוטה.
והתוצאה? רק בחלומות ניתן לבקש כמותה. 
1. לא היה מתן צו לסעדים זמניים.
2. לא חוייבתי להתנצל על הפרסומים
3. התביעה נמחקה ללא הוצאות. מה שכן, כמחווה של רצון טוב, הציע עורך הדין בן קרפל יחד עם בית המשפט כי הפוסטים יימחקו.
למרות שסגרנו שכ"ט בסכום הגון ביותר ללא שהוא "מנצל את המצב", למרות שעות העבודה הרבות, עו"ד קרפל החזיר לי מחצית מכספי בחזרה, רק משום שהוא סיים הכל "בישיבה אחת". לא נתקלתי מימי בעורך דין כה ישר וכה מקצוען. 
בטוחני כי הוא יגיע רחוק מאד. אני ממליץ עליו לכל חברי ומכרי כולל שומעי לקחי בכל אתר. הוא האיש הנכון במקום הנכון.
בברכה, הרב אבי זרקי - המוהל הראשי לת"א – יפו


מ.פ - 26.6.2015 
ברצוני להמליץ על שירותי משרד עו"ד בן קרפל.
בן קרפל ייצג אותי ואת חברתי מטר חן ב-2 תביעות לשון הרע מורכבות שהוגשו נגדנו. ברצוני לתאר ולשתף בקצת ממה שהרגשתי כשהגענו אליך והחלטת לקחת את התיק ולייצג אותנו נאמנה. הגענו אליך בתביעה הראשונה, לחוצים ומבוהלים, זו פעם ראשונה שאנו מגיעים לפתחו של בית משפט, היינו בסערת רגשות, לא מבינים דבר ב"לשון הרע", אובדים עצות ואז באמצע ההליך הגיעה התביעה השנייה ומצאנו את עצמנו עומדים מול 2 תביעות ענק בסה"כ- 800.000 שח'. אבל אתה באישיותך, מקצועיותך, מומחיותך, חדות לשונך נלחמת בשבילנו כמו לביאה על גוריה, הכול בנימוס, כבוד, ללא הרמת קול, ובשיקול דעת מופלא. אני אישית תמיד הרגשתי איתך בטוח וידעתי כי אוכל לסמוך רק עליך. ניהול כל ההליך המשפטי היה מקצועי ביותר, בדרך למדתי ממך המון דברים... והכי חשוב בדרך אתה גם מחזק וגם מפרגן וגם מכוון ומזהיר מה לא להגיד.
התוצאה הסופית של 2 תביעות (תביעה ראשונה 500,000 שח', תביעה שנייה 300,000שח').
בהתאם לפסק הדין תובעת מס' 1 משכה את 2 התביעות שלה ותביעתה של תובעת מס' 2 נדחת על ידי בית המשפט.
דחיית התביעה כנגדי וכנגד מטר ראויה לשבח בזכות החריש העמוק, כתבי ההגנה ו-התצהירים.
בהזדמנות זו תודה גם לכול העדים. BEN זה לא דבר שהוא ברור מאליו. המון עבודה, המון השקעה, המון אהבה, המון אמון, המון רעות, המון כבוד, הרגשנו שאתה איתנו בקרב. אתך ובזכות אמירתו של בית המשפט אנו הולכים בראש מורם.
אני ממליץ רק עליך!!!!!!!

כל הזכויות שמורות ©
צור קשר
שלח